VAKANCES

Vakances
Mēs aktīvi attīstāmies un paplašināmies un aktīvi meklējam šuvējas vai citus specialistus
Sazinies ar mums caur:
WhatsApp vai Telefoniski
Phone

ŠUVĒJA

Piedāvājam:
• Vienreizēja piemaksa pie algas fiksētā apmērā adaptācijas un iepazīšanās periodā;
• Gabala darba atalgojums no 35 EUR maiņā;
• Tehnologam un ražošanas direktoram atbalsts darba laikā;
• Tīra, aprīkota telpa ar lieliem logiem, regulāra uzkopšana, atsevišķa virtuve un atpūtas zona (pieejams mikroviļņu krāsns, ledusskapis un ūdens);
• Darba laiks: 8.00 -16.30 (30 min pārtraukums);
• Darba vieta pastaigas attālumā (5 minūtes) no pieturas "Nīcgales" 13., 3., 51. un 52. autobuss, kā arī 22. un 11. trolejbuss
• Izmēģinājuma periods 3 mēneši:
• Oficiālais darba līgums.
Pienākumi:
• Kvalitatīva produkcijas izgatavošana - taisnas šuves, precīzitāte, prasme sašut produktu no sākuma līdz beigām;
• Strādāt ar gatavu piegriezumu bez mitrās termiskās apstrādes.
Prasības:
• Pieredze darbā ar industriālām šūšanas iekārtām;
• Cieņa pret produkcijas kvalitāti prasībām;
• Uzmanība pret detaļām, precizitāte, atbildība.

ŠUVĒJA AR APMĀCĪBU:

Meklējam šuvējas bez pieredzes, ar vēlmi iemācīties šūt uz profesionāla aprīkojuma - esam gatavi Jūs apmācīt un pieņemt savā komandā.

Mēs esam gatavi nodrošināt apmācību pēc noteiktas metodikas mūsu teritorijā. Apmācību laikā kandidātam tiek izmaksāta stipendija, pēc apmācībām minimālā alga.
Prasības:
• Pieredze darbā ar sadzīves šujmašīnu;
• Cieņa pret produkcija kvalitātes prasībām;
KONTAKTI
info@litex-riga.com
A. Deglava iela 50, Rīga, Latvija LV1035.
SIA Litex-Rīga 2023
SIA Litex-Riga 2023.gadā 28. martā noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2023/181 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalsta saņemšanu ERAF darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros.